Myślenicka podróż w czasie- Plenerowa Gra Rodzinna

05.08.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Znamy NOWY TERMIN Rodzinnej Gry Plenerowej

„Myślenicka podróż w czasie” została zaplanowana z okazji 680-lecia lokacji miasta Myślenice. Organizatorami wydarzenia są Jarosław Szlachetka, Miasto i Gmina Myślenice, Centrum Usług Społecznych w Myślenicach oraz Placówka Wsparcia Dziennego Kreatywnia w Myślenicach.

Widzimy się już 11 września tj. niedziela o godz: 10:00 przy Zamczysku na Zarabiu

Dla uczestników przygotowaliśmy fantastyczne nagrody, dlatego nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Mamy ostatnie miejsca!

Gra Plenerowa
Gra Plenerowa

Placówka Wsparcia Dziennego „Kreatywnia” w Myślenicach zaprasza do udziału w zabawie pt. „Myślenicka podróż w czasie”, która odbędzie się w sobotę 13 sierpnia w godzinach od 10:00 do 15:00.

„Myślenicka podróż w czasie” to rodzaj gry miejskiej, której celem jest przede wszystkim dobra zabawa, a przy okazji poznanie różnych informacji historycznych oraz ciekawostek na temat naszego wspaniałego miasta.

Gracze będą poruszać się po terenie miasta Myślenice, do punktów wyznaczonych w grze, na których będą mieli do odgadnięcia zagadki i różnego rodzaju zadania. Startujemy na Zamczysku, gdzie zostaną rozdane karty oraz numery drużyn. Wygra ta drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów za wykonane zadania – na zwycięzców czekają nagrody.

Do udziału w grze zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy znajomych, przyjaciół, którzy zgłoszą chęć udziału w zabawie.

O możliwości udziału w grze decyduje kolejność zgłoszeń, liczba uczestników i drużyn jest ograniczona.

Zgłoszenia drużyn do 8 sierpnia na adres: dwegner@cusmyslenice.pl lub pod nr. tel. 578-662-508

Gra została zorganizowana w związku z obchodami 680- lecia lokacji naszego miasta. Honorowym patronem jest Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Gra Plenerowa.jpg 1
Gra Plenerowa.jpg 1