Oficjalnie zapraszamy na II Myślenickie Senioralia!

19.09.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Czekają na Państwa trzy dni pełne atrakcji:

Wspólny spacer Nordic Walking, koncert, występy artystyczne, stoiska z pomiarem ciśnienia i poziomu cukru we krwi, stoiska z rękodziełem, stoiska prozdrowotne, poczęstunek, wspólne muzykowanie oraz dwie atrakcje prozdrowotne:

Spirobus – mobilne badania wydolności płuc.

Bezpłatne badanie spirometryczne w kierunku astmy choroby obturacyjnej płuc.Po badaniu pacjent otrzymuje dokładny wynik wydolności płuc oraz oskrzeli z którym w razie potrzeby udaje się bezpośrednio do lekarza. Badania wykonywane w godzinach od 10.00 do 16.00. w Spirobusie zlokalizowanym na placu przed Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu ul. Piłsudskiego 20, Myślenice.

Osteobus – mobilne badania densytometryczne.

Bezpłatne badanie gęstości kości o niskiej dawce promieniowania, wysokiej powtarzalności pomiaru oraz automatycznym wykrywaniu protez. Po badaniu pacjent otrzymuje dokładny wynik stanu tkanki kostnej (Kręgosłupa), z którym w razie potrzeby udaje się bezpośrednio do lekarza. Badania wykonywane w godzinach od 10.00 do 16.00. w Osteobusie zlokalizowanym na placu przed Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu ul. Piłsudskiego 20, Myślenice.

Startujemy 5 października 2022r.

Baw się z Nami z Seniorami! Dzienny Dom Senior + w Myślenicach

Plakaty
Plakaty